انتشار کتاب ۳۰ قطعه برای دف

اواخر خرداد محقق می شود؛
انتشار کتاب ۳۰ قطعه برای دف
کتاب ۳۰ قطعه برای دف به زودی توسط نوشین عقیقی منتشر می شود که این کتاب فقط درباره ۳۰ قطعه برای ساز دف است واین اثر به صورت پیشرفته و تخصصی به این ۳۰ قطعه می پردازد ، همچنین این اثر توسط موسسه نواگر منتشر می شود .
نوشین عقیقی ، نوازنده دف در گفتگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین با اعلام این خبر گفت : کتاب ۳۰ قطعه برای دف به زودی توسط موسسه نواگر منتشر می شود که این کتاب فقط درباره ۳۰ قطعه برای ساز دف است و به صورت پیشرفته و تخصصی به این ۳۰ قطعه می پردازد.
این نوازنده دف در ادامه گفت : من کتاب ۳۰ قطعه برای دف را برای هنرجویان حرفه ای ساز دف نوشته ام و این کتاب یک کتاب آموزشی نیست و نوازندگان مبتدی اصلا نمی توانند از این کتاب استفاده کنند؛ زیرا این کتاب برای نوازندگان حرفه ای نوشته شده است .
نوشین عقیقی افزود : من به خواست هنرجویان و علاقه مندان ساز دف این کتاب را نوشتم و جای این کتاب را در آموزش این ساز خالی می دیدم به همین دلیل این کتاب را نوشتم و به هنرجویان حرفه ای تقدیم می کنم .
این نوازنده دف در پایان خاطرنشان کرد : امیدوارم این کتاب مورد استفاده علاقه مندان این ساز قرار گیرد.
نوشین عقیقی در سال ۱۳۳۴ در شهر کرمانشاه و در خانواده‌ای هنر دوست دیده به‌جهان هستی گشود . پدرش مرحوم همایون کرمانشاهی از شاعران پرآوازه سرزمین پرافتخار ایران و دیار هنرپرور کرمانشاه است که نوشین عقیقی در سایه مهر وی پرورش و با هنر و شعر و موسیقی مأنوس شد .
وی از ۱۴ سالگی با ذوق و سلیقه و توانایی حیرت‌انگیز قدم به دنیای موسیقی گذارد . در آغاز نزد استاد البرز موسیقی را با ردیف آواز شروع و دوره‌های سولفژ و نت‌خوانی را پشت‌سر گذاشت . پس از آن بمدت ۱ سال نزد استاد داریوش همایون بر روی ساز سه‌تار کارکرد و سه‌ سال نیز در محضر استاد صدیق تعریف دف‌نوازی کرد.
گذر ایام و ممارست شیرین او را به بالاترین سطح توفیقات هنری رساند و سرانجام به استاد دف‌نوازی شهرت یافت.
نوشین عقیقی در صداوسیمای مرکز اهواز به کارموسیقی پرداخته و همراه با گروه خجسته در کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان و قزاقستان کنسرت‌هایی را برگزار و هنر خویش را به علاقه‌مندان موسیقی ایرانی عرضه کرده‌ است.
نوشین عقیقی  اینک در کسوت استادی رسالت خطیر تعلیم موسیقی به علاقه‌مندان و طالبان موسیقی را بر دوش دارد تا جویندگان علم از چشمه معرفت آن استاد شهیر بهر‌ه جسته و به منزل مقصود رهنمون شوند.