بندرعباس میزبان لیلی افشار می شود.

لیلی افشار نوازنده ی گیتار کلاسیک اواخر خرداد برای برگزاری مستر کلاس و کنسرت خود راهی بندر عباس می شود.

لیلی افشار مدرس دانشگاه ممفیس و نوازنده ی گیتار در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: اواخر خرداد راهی بندر عباس می شوم تا در این شهر مستر کلاس و کنسرتی را برای علاقه مندان به موسیقی برگزار کنم.
وی ادامه داد: مستر کلاسم را در روز ۲۷ خرداد برگزار می کنم که در این مستر کلاس دو گروه از نوازندگان شرکت می کنند. گروه نخست گروه فعال هستند که به مدت نیم ساعت در این مستر کلاس به نوازندگی و اجرا می پردازند و پس از نوازندگی این گروه، من نکات لازم را درباره ی چگونگی اجرای این گروه بیان می کنم.
این نوازنده ی گیتار که نخستین زنی است که توانسته دکترای نوازندگی گیتار ا اخذ کند، افزود: گروه دومی که در این مستر کلاس شش ساعته حضور دارند نوازندگان غیر فعال هستند که تنها نظاره گر این مستر کلاس هستند و نوازندگی نمی کنند.
وی اظهار کرد: یک ساعت پایانی این مستر کلاس به بحث آزاد اختصاص دارد و در این بخش من به پرسش های نوارندگان حاضر در مستر کلاس پاسخ می دهم.
افشار که هجده سال است برنامه لیسانس و فوق لیسانس و دکترای نوازندگی گیتار در دانشگاه ممفیس را اداره می‌کند، گفت: یک روز پس از برگزاری مستر کلاسم برای نوازندگان گیتار در شهر بندر عباس کنسرتی را به صورت تکنوازی برای حضور عموم علاقه مندان برگزار می کنم.
لیلی افشار چندی پیش مستر کلاس خود را در رشت برگزار کرد و احتمال دارد پس از برگزاری کنسرت و مستر کلاسش در بندرعباس به تهران بیاید و در این شهر نیز کنسرتی را برای علاقه مندان به موسیقی برگزار کند.
 http://honaronline.ir/doc/interview/fa/9954