نیواک پس از چهار سال در صحنه

گروه موسیقی نیواک به سرپرستی گلریز زربخش تیر سال جاری در تهران با اجرای قطعاتی از موسیقی رمانتیک به اجرای برنامه می پردازد، این گروه در چهار سال گذشته اجرایی نداشته است.

گلریز زربخش نوازنده ی ویلن و سرپرست گروه موسیقی «نیواک» در گفتگو با خبرنگار موسیقی هنر آنلاین گفت: تیر امسال در تالار رودکی با اجرای قطعاتی از موسیقی کلاسیک و سبک رمانتیک به اجرای برنامه می پردازیم که البته این برنامه با اجرای قطعاتی از موسیقی رمانتیک همراه است.
وی ادامه داد: آخرین اجرای صحنه ای گروه «نیواک» در اسفند ۱۳۸۷ برگزار شد که پس از آن نوازندگان گروه برای ادامه ی  تحصیل به اروپا رفتند و برای چند سال نتوانستیم اجرای صحنه ای در ایران داشته باشیم.
این نوازنده ی ویلن اظهار کرد: ما پیش از این در کنسرت هایمان بیشتر، قطعاتی از موسیقی کلاسیک مربوط به قرن ۲۱ را اجرا می کردیم ولی در این اجرا قصد داریم  قطعاتی از موسیقی رمانتیک را
بنوازیم. زربخش در پایان گفت: در کنسرت تیر علاوه بر اعضای پیشین گروه، یک عضو تازه نیز ما را همراهی می کند.
آخرین اجرای صحنه ای گلریز زربخش مربوط به كنسرت «دوئت ويلن و ويلنسل» با اجراي قطعاتي از دوره ی امپرسيون بود که در اسفند ۱۳۸۷ در تالار رودكي برگزار شد. در این اجرا گلريز زربخش سرپرست گروه موسيقي «نيواك» با همراهي خواهرش ژابيز زربخش، به اجرای دونوازي ويلن و ويلنسل براساس قطعات «دوئت براي ويلن و ويلنسل» از زولتان كوداي و مارتينو و قطع «سونات براي ويلن و ويلنسل» از ساخته هاي موريس راول پرداختند.
http://honaronline.ir/doc/interview/fa/9496/
تذکر: متن ایمیل ارسالی توسط سرپرست گروه نیواک، به سایت زنان موسیقی در راستای اعلام خبر کنسرت این گروه را عینا نقل می کنیم.

با سلام و تشكر ،

 

خواهشمند است دستور فرماييد نسبت به اصلاح موارد مندرج در ايميل ارسالي اقدام سريع معمول فرمايند.

 

گلريز زربخش – سرپرست گروه نيواك

 گروه موسیقی نیواک به سرپرستی گلریز زربخش در تیرماه سال جاری در تهران به اجرای قطعاتی از موسیقی كلاسيك ،دوره رمانتیک و قرن بيستم  می پردازد، این گروه در چهار سال گذشته در ايران  اجرایی نداشته است.

 

گلریز زربخش نوازنده ی ویلن و سرپرست گروه موسیقی «نیواک» در گفتگو با خبرنگار موسیقی هنر آنلاین گفت: تیرماه امسال در تالار رودکی به اجرای قطعاتی از آثار آهنگسازان دوره رمانتیک و قرن بيستم می پردازیم.

وی ادامه داد: آخرین اجرای صحنه ای گروه «نیواک» در اسفند ۱۳۸۷ برگزار شد که پس از آن نوازندگان گروه برای ادامه ی  تحصیل به ارمنستان رفته و برای چند سال نتوانستيم اجرای صحنه ای در ایران داشته باشيم.

این نوازنده ی ویلن اظهار کرد: ما پیش از این در کنسرت ها یمان در ايران ، بیشتر قطعاتی از آثار آهنگسازان  قرن ۲۰ را اجرا می کردیم ولی در این اجرا قصد داریم  قطعاتی از دوره رمانتیک را  

نيز بنوازیم. زربخش در پایان گفت: در کنسرت تیر ماه علاوه بر اعضای پیشین گروه، یک عضو تازه نیز ما را همراهی می کند.
آخرین اجرای صحنه ای گروه نيواك مربوط به كنسرت «دوئت ويلن و ويلنسل» با اجراي قطعاتي از دوره ی امپرسيون بود که در اسفند 
 ۱۳۸۷ در تالار رودكي برگزار شد. در این اجرا گلريز زربخش سرپرست گروه موسيقي «نيواك» با همراهي خواهرش ژابيز زربخش، به اجرای دوئت هاي ويلن و ويلنسل از زولتان كوداي ، بوهوسلاو  مارتينو و سونات براي ويلن و ويلنسل اثر  موريس راول پرداختند.