“پریشاد” برای زنان افسرده کنسرت برگزار کرد.

کنسرت گروه موسیقی “پریشاد” به سرپرستی پریچهر خلوتی به نفع ۴۰ بانوی افسرده که توسط انجمن پویندگان سلامت جسم و جان نگهداری می شوند، در تاریخ ۱۹ خردادماه ساعت ۱۵ ویژه بانوان در تالار وحدت برگزار شد.

ریچهر خلوتی سرپرست گروه موسیقی “پریشاد” با اعلام این خبر در خصوص کم و کیف برگزاری این کنسرت در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: کنسرت گروه موسیقی “پریشاد” به مناسبت سیزدهمین سالگرد فعالیت پرثمر این گروه موسیقی برگزار شد و قرار است بخشی از درآمد این کنسرت را صرف ۴۰ بانو که به بیماری افسردگی مبتلا شده اند تقدیم کنم.

این خواننده ی موسیقی سنتی در ادامه صحبت های خود با اشاره به قطعاتی که در این کنسرت روی صحنه رفت، اشاره کرد و گفت: کنسرت  در دو بخش در دستگاه همایون و ماهور و در مایه اصفهان برگزار شد.

خلوتی در پایان افزود: در این کنسرت قطعاتی از آهنگسازانی چون “همایون خرم”،”انوشیروان روحانی،” فضل الله توکل”،” محمد سریر” و همچنین دو ترانه با ترجمه ی انگلیسی به فارسی با همراهی پیانو و ویلون روی صحنه رفت.

لازم به ذکر است مینا قاسم پور نوزانده قانون ، هیلا فیض پور نوازنده تار، عسل ملک زاده نوازنده دف و دایره، سپیده شایان تنبک، نیوشا بریمانی نوازنده ی کمانچه، رخساره رستمی نوازنده ی عود، نازلی بخشایش و آزاده شمس نوازنده ی ویولن، از جمله نوازندگان گروه موسیقی پریشاد هستند.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1618770